Medarbetare

Anders Svensson – Verksamhetsledare

Man har alltid roligt när Anders är med!
E-post till Anders: anders@mikab.se




Malin Nilsson – Verksamhetsledare Kundtjänst och Fotograf

Kontorets kreativa själ, löser gärna problem själv.
E-post till Malin: malin@mikab.se




Maivi Nilsson – Ekonomiansvarig

Djur-samordnare, älskar allt med tassar,
samt Färsk-skinka-till-djuren-leverantör.
E-post till Maivi: maivi@mikab.se




Tommy Nilsson – Grundare, numera hustomte

Ansvar för att mata fiskarna och klippa gräset.
E-post till Tommy: tommy@mikab.se




Jens Karlsson – Distributionstekniker

Den lille spjuvern som gärna tänker några varv extra.
E-post till Jens: jens@mikab.se




Niklas Svensson – Distributionstekniker och webbansvarig

Alltid på hugget!
E-post till Niklas: niklas@mikab.se